Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Služby poskytované v roce 2017

Spolek Pro náš dům poskytuje celou řadu služeb vlastníkům a správcům bytových domů v rámci České republiky, poskytuje informační a poradenské služby z oblasti bydlení, v příslušné legislativě, v možnostech financování, v nových technologiích a materiálech, ale i v dalších mezioborových tématech souvisejících s bytovou problematikou.

Bezplatně poskytujeme zájemcům informace buď přímou formou prostřednictvím vzdělávacích seminářů Jak to dělají jinde, které probíhají ve vybraných městech v ČR, nebo elektronickou formou prostřednictvím Elektronických zpravodajů či našich webových stránek.

Dále poskytujeme placené služby:

Poradenství ve všech oblastech fungování bytového domu (legislativa, hospodaření, technická správa). Pro přidružené členy PND z. s. je poradenství zdarma, pro ostatní zájemce v ceně 380 Kč/hod.

Stanovy pro SVJ poskytujeme již od začátku roku 2014. Řádově jsme dodali stovky stanov do celé ČR bez reklamace s bezproblémovým zápisem do rejstříku. Základní cena je 3.000 Kč, pro přidružené členy spolku PND pak 2.500 Kč.

Termovizní měření je službou, kterou poskytujeme rovněž od roku 2014. Jedná se o bezkontaktní měření povrchových teplot objektů dle ČSN EN 13789 Tepelné chování budov pro potřeby zjištění stavu domu před rekonstrukcí a následnou kontrolu provedených prací. Kompletní cena je 6.050 Kč za dům (vchod), pro přidružené členy spolku PND 4.840 Kč.

Domovní internetová nástěnka je komunikační nástroj pro komunikaci mezi obyvateli bytového domu. Poskytujeme jako službu, kde pracujeme s podklady od zadavatele, který se o nic dalšího nestará. Základní roční cena této služby je 2.420 Kč, pro přidružené členy spolku PND je cena 1.500 Kč.

Praktická správa domu semináře pro členy výboru společenství a další zájemce o informace ze všech oblastí života bytového domu. V roce 2017 se zaměřením na dopady vyhl. č.269/2015 o rozúčtování nákladů na teplo a teplou vodu. Prezentuje předseda Asociace rozúčtovatelů tepla a teplé vody ČR, ing. Zerzaň. Cena semináře je 1.990 Kč, pro přidružené členy spolku PND je cena 650 Kč.

Veškeré ceny jsou uvedeny vč. DPH. Cena termovizního měření je včetně všech nákladů s měřením a vyhodnocením spojených.